Jeśli aktualnie masz problem z Citrix XenServer i nie posiadasz umowy supportowej, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.citrix-support.pl i skorzystania z pomocy ad-hoc.

Firma AnyThin’, certyfikowany Partner Citrix, oferuje usługę wsparcia technicznego dla XenServer.

Wsparcie techniczne świadczone przez AnyThin’ jest alternatywą dla wykupienia licencji Citrix XenServer, która uprawnia do korzystania ze wsparcia technicznego producenta.

Nasza oferta posiada następujące zalety:

 • profesjonalna pomoc techniczna inżynierów Citrix,
 • kontakt za pośrednictwem polskich numerów telefonu,
 • wsparcie dostępne w języku polskim,
 • brak penalizacji za przerwanie ciągłości supportu,
 • niższa cena opieki supportowej.

Firmy zainteresowane wsparciem technicznym świadczonym przez AnyThin’ prosimy o kontakt za pomocą poniższego formularza:

Twoje dane
 1. (pole wymagane)
 2. (pole wymagane)
 3. (wymagany prawidłowy adres e-mail)
 4. (pole wymagane)
 

Share →
 • Pobierz Citrix XenServer

  Subskrybenci naszego Newslettera otrzymują email zawierający linki, umożliwiające pobranie darmowej, w pełni funkcjonalnej wersji hypervisora Citrix XenServer. Newsletter rozsyłamy zaledwie parę razy w roku. Jego treść zawsze dotyczy rozwiązań Citrix lub wirtualizacji. Nigdy nie udostępniamy adresów email osobom czy firmom trzecim. Zawsze istnieje możliwość rezygnacji z subskrypcji.

 • Citrix XenServer - Pytania i odpowiedzi

  Citrix XenServer – Pytania i Odpowiedzi Co to jest XenServer? XenServer jest tzw. hypervisorem, umożliwiającym tworzenie maszyn wirtualnych. XenServer jest instalowany bezpośrednio na "gołym sprzęcie" (bare metal hypervisor) i dzięki temu zapewnia wysoką wydajność serwerów wirtualnych. ...

 • Citrix XenServer Support

  Firma AnyThin', certyfikowany Partner Citrix, oferuje usługę wsparcia technicznego dla XenServer. Wsparcie techniczne świadczone przez AnyThin' jest alternatywą dla wykupienia licencji Citrix XenServer, która uprawnia do korzystania ze wsparcia technicznego producenta. Nasza oferta posiada następujące zalety...